Mám zájem o ebook za odměnu a souhlasím se zpracováním osobních údajů podle platných zákonů. Zásady zpracování osobních údajů dle GDPR

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

BYLINY V TĚHOTENSTVÍ

Základní příručka pro nastávající maminky, duly, porodní asistentky a všechny ostatní, kteří se zajímají o přírodní léčbu pomocí bylin.

  • Seznamuje s problematikou bylinné terapie v těhotenství.
  • Obsahuje výčet bylin kontraindikovaných v těhotenství.

  • Obsahuje také seznam bylin v těhotenství používaných.

  • Najdete zde tipy na konkrétní bylinné směsi pro úlevu od některých těhotenských obtíží.

  • Dozvíte se, jaké v jaké formě můžete byliny užívat.

  • Jak používat konkrétní byliny na konkrétní potíže.

  • Kde byliny sehnat a proč.

Informace, které v příručce najdete jsou na základě posledních studií a výzkumů ze zahraničí. Můžete si tak být jisti kvalitou zdroje.

Příručku jsem pro vás napsala na základě svých mnohaletých zkušeností s bylinnou léčbou. 
Jsem bylinářka, průvodkyně žen, dula a masérka. Bylinářská tradice je v naší rodině předávána generacemi. Učím se u nejvýznačnějších herbalistů dnešní doby v zahraničí. Pořádám nejen bylinkové semináře napříč Českou republikou, organizuji bylinkové workshopy a pracuji individuálně ve vlastní bylinkové poradně.

 

Reference čtenářek

Děkuji za skvěle napsaný ebook. Hledala jsem šíleně dlouho, jestli si můžu dát svůj oblíbený bylinkový čaj a tahle příručka mi udělala jasno. Přehledně členěná. Nemám co vytknout.

Tereza

Jako dula musím ocenit tenhle jedinečný ebook, který v České republice dlouho chyběl. Je super, že je volně ke stažení zdarma a dostupný všem. Informace v něm jsou psány s hlubokou znalostí problematiky a nechybí odkazy na kvalitní zdroje. Jsem si tak konečně jistá tím, co mohu svým klientkám doporučit. Děkuji

Michaeladula