Protože na tom, jak se rodíme záleží

VIP DUla

Provázím rodinu těhotenstvím, porodem a šestinedělím.

Rodíte párkrát za život

dopřejte si
VIP péči

+ let zkušeností
0

Certifikovaná dula (USA),
Lektorka Hypnoporodu a předporodních kurzů
Mindfulness pro porod a rodičovstív (MBCP, USA)
Laktakční poradkyně (Mamila, Laktační liga)
Masérka a lektorka jógy

klientky měsíčně
0

Pro váš maximální komfort a skutečnou VIP péči beru měsíčně 1-2 klientky měsíčně.

Nestane se vám tak, že bych k porodu nedorazila, protože jsem u jiné klientky.

Respekt k vaší volbě a

Komplexní podpora

Pohoda = priorita

U mě nečekejte jediné správné řešení, zabředávání do negativ a strašení.

Porodem to nekončí

Podpořím vás také v kojení, poporodní rekonvalescenci i cvičení s dětmi.

Zdravé tělo

Jsem lektorka zdravotní tělesné výchovy a jógy. Masérka a herbalistka se specializací na ženské zdraví.

Zdravá mysl

Porod není maturita, je fajn mít informace, ale mnohem důležitější je, jak se cítíte. Pracuji s mindfulness pro snížení stresu a zvládání bolesti a nabízím přepis strachů a bloků s pomocí PSYCH-K.

Přečtěte si

Zkušenosti klientů

5/5
Jani, ještě jednou ti chci moc poděkovat za tvou podporu a doprovod k porodu. Po telefonu jsi mě dokázala krásně uklidnit, když se rozbíhal porod a v porodnici jsi zasáhla vždy ve správnou chvíli, vše nám vysvětlila, četla mi myšlenky a pomáhala při hledání poloh, vytvořila takovou ochrannou bariéru před nepříjemnou doktorkou a nechala mě prostě nerušeně porodit, za což jsem moc vděčná!
Renáta Riedlová
5/5
První porod nebyl zrovna ideální tak jsem si to chtěla napravit a nebýt Jany, tak by i ten druhý porod dopadl ne moc dobře. Byla mou klidnou a pevnou oporou ne jen v bolestech, ale i před lidmi kteří mi nevěřili. Díky ní byl porod krásný nezapomenutelný okamžik.
Kateřina Nésethová
5/5
Děkuji paní Janě za její doprovod v těhotenství, při porodu, v šestinedělí, ale i nadále... Jsme stále v kontaktu a myslím, že ještě dlouho budeme 😁😍 Musím nejvíce ocenit, že její rady jsou opravdu jen rady, nic lidem nenutí a nijak je nehodnotí, dávalo mi to stále pocit, že vše co udělám je správně a to je příjemné. Masáže jsou luxusní Prostě je jasné, že svou práci miluje a podle toho to tak i vypadá. Děkuji za vše ❤️
Kristýna Randusová
5/5
I cannot speak highly enough about our experience with Jana for the birth of our first child. Throughout everything, she offered care and guidance without ever imposing herself, and during the birth itself was a calming voice who made my, and more importantly my partner's, experience as beautiful as we could have imagined. Calm, assured and loving, if we are ever to need a dula again in the future, we will contact her first, and I wouldn't hesitate in recommending her to any expecting parents.
Matt Mayer
5/5
U porodu byla pruvodcem, ktereho jsem diky jeji empatii vnimala prave jen ve chvili, kdy bylo potreba. Vetsinou ve chvili, kdy jsem zacala pochybovat. Ihned poznala, ze je "neco jinak" a naladila me zpet. Nasmerovala take meho muze jak mi pomoci, ulevit a opravdu se mnou BYT (a ne jen tam byt). Ze vsech 3 porodu mi tentokrat opravdu pomohl...
Jana tam byla - nebyla. Proste v potrebnou chvili tam pro nas byla, jinak se stahla do pozadi a nechala me porodit. A za to velke diky. Ze jsem ja a jen ja (nikomu jinemu nemusim dekovat) porodila svou dceru a nastoupila na cestu uzdraveni.
Petra Kochová
5/5
I když jsem se na porod opravdu připravovala, zaskočila mě intenzita všech vln, kterými se miminko klubalo na svět. Tolik tréninků uvolnění a relaxace a nakonec jsem právě s tímto nejvíc bojovala. A v těchto chvílích si zpětně vybavuji Váš hlas, který mi, ač to možná navenek nebylo vidět, vnitřně pomáhal, "hladil" moji duši, aby se zklidnilo tělo. Byla jste jako víla, která nenápadně v kritické chvíli přišla, s vlídným slovem, s pomocí správného dechu, s voňavým tamponkem, s masáží... a pak zase odešla, aby mě nechala vydechnout mezi vlnami a sdílet v partnerské intimitě prožitky s manželem. Přála bych všem ženám, aby měly možnost Vaší služby využít. Ještě jednou velký dík.
Lucie Bakalová

Herbal Doula (USA)

Paramana Doula Course (UK) osobně pod vedením Dr. Michel Odent a Liliana Lammers

Water Birth Doula (USA) – Barbara Harper

Mindful Birthing and Parenting Teacher (USA) – 1. česká lektorka předporodní přípravy s mindfulness.

Lektorka Hypnoporodu (studium u Jemné Zrození, nespolupracuji s nimi).

Inducing Labour, Strep B, In Your Own Time, What is Right for me – Dr. Sarah Wickham

Angelina Martinez Miranda (MEX) – péče o matku před a po porodu. Organizátorka školení pro porodní asistentky a duly na Slovensku.

Pregnancy and Postpartum Rituals (USA)

Spinning Babies

Lektorka zdravotní tělesné výchovy (MŠMT)

Masérka se specializací na ženské zdraví (MŠMT)

Laktační poradkyně (LaLi, Mamila)

Specialistka zpracování placenty (USA)

Specialistka zavinování bříška stylem bengkung a rebozo (USA)

aj.

Jsem z Rožnova pod Radhoštěm. 

Doprovázím ve Zlínském, Moravskoslezském a částečně Olomouckém kraji.

Věřím ve svobodné rozhodnutí každé ženy a proto doprovázím tam, kde se rozhodnete porodit a cítíte se dobře.

Sama jsem své třetí dítě porodila neasistovaně (bez PA či duly) doma pouze s manželem. 

Nejsem však zdravotník a je třeba na to myslet / přijmout plnou zodpovědnost za zdraví a život sebe i svého dítěte.

Nechci být dělnicí života a nechávat klientky v nejistotě z toho, zda u jejich porodu skutečně budu, když si budu brát x klientek za měsíc, kdy můžou všechny začít rodit ve stejný den. Tuhle hrůzu jsem u porodu zažila já a děkuji nechci.

Doprovod k porodu je velký vlastně posvátný zážitek, ke kterému přistupuji s úctou, proto nechci doprovázet „masově“.
Chci, abyste byli opravdu jediní – ne jen fyzicky, ale i mentálně.

Uvědomuji si, že svou práci dělám jinak než kolegyně (kterých si velmi vážím a děkuji, že jsou tady pro jiný druh klientů).

Pohoda – Informace – Svoboda – Bez tlaku na dokonalost.

Už nemám touhu změnit porodní svět. Nebojuju se systémem. Chci vytvářet pohodové prostředí pro nastávající rodiny a dát jim schopnosti, jak zvládnout cokoliv, co přijde.

Přála bych si, aby ženy rodily v opravdovém respektu, kdy jim „alternativa“ ani „mainstream“ necpe svoje jediné správné metody, ale zajímá je spíš, jak se cítí a co je PRO NĚ skutečně důležité.

Je totiž jedno, jestli chci rodit doma v ložnici jen s manželem nebo si přeju epidurál a plánovaný CS. To z nikoho horší mámu nedělá.

Ano, mluví se o tom, ale to strašení informacemi (když se nerozhodneš takhle, bude to taaakhle špatně) tady pořád je.

Klíčová je pro mě práce s myslí – ne žádné woodoo, ale evidence based přístup, kdy se prakticky naučíte lépe zvládat COKOLIV co přijde – radost, euforii, ale i bolest, stres, zklamání, vyčerpání … (on porod se prostě naplánovat nedá). 

Porodem to jenom začíná, takže u mě nečekejte jen přípravu na porod, ale na rodičovství – ne tak techniky – to si dogooglíte a stejně budete muset zkoušet, co vám vyhovuje 😉 ale spíš to, jak to v pohodě přežít 🙂

Jsem máma 3 dětí. Každé z nich se narodilo jinak.

Jedno v porodnici bez duly, druhé v porodnici ambulantně, třetí doma jen s manželem.

Na začátku jsem i díky svému traumatu z prvního porodu měla touhu změnit porodní svět, hledala informace, studovala hlavně v zahraničí a stala se „černou ovcí“ mezi dulami.

Otevřeně jsem totiž doprovázela k tzv. neasistovaným porodům (bez PA v domácím prostředí), což tehdy všechny české organizace zakazovaly.

Rozhodla jsem se vystoupit z české dulí organizace a zůstat pouze v zahraniční.
Říkali mi „divoká dula“ a já s tím byla v pohodě.

Nikam moc nezapadám – na alternativu jsem nohama na zemi, na mainstream jsem moc alternativní 🙂 a tak mi je tak vlastně dobře.

Poslední 3 roky doprovázím k porodům pouze v režimu VIP balíčků – ty nejsou pro celebrity 🙂 ale pro zajištění maximální péče.

Od potřeby informovat, nebo si vizualizovat ideální porod, jsem se dostala k uvědomění, že pro mě osobně je nejdůležitější dát lidem schopnost zvládat život jaký je a to mi dává MINDFULNESS.

  • Mají chlapa, který tuhle službu (tak trochu) nechápe a má hrůzu z toho, že dula je nějaká porodní šamanka ve vlčí kůži – zatím 100% AHA efekt při osobním setkání 🙂 
  • Hledají někoho, kdo jim odpoví na jejich otázky, pomůže nasměrovat a podrží je, když budou tápat.
  • Nechtěji hodiny googlit na netu a s každým dotazem chodit za někým jiným.
  • Uvědomují si, že rodí jen párkrát za život a chtějí si tohle krásné období náležitě užít.
  • Hledají někoho, kdo se bude věnovat jen jim, pro koho nebudou 5. klientem v měsící a u koho si budou jistí, že k jejich porodu skutečně dorazí (pokud se nestane něco nepředvídaného jako třeba invaze UFO).
  • Chtějí mít vedle sebe naslouchajícího parťáka, na kterého se můžou spolehnout, má smysl pro humor a je nohama na zemi.
  • Hledají někoho, kdo nebojuje s personálem a neřeší si v porodnici svá vlastní traumata.
  • Potřebují někoho, kdo jim vytvoří bezpečné prostředí, bude umět citlivě komunikovat se zdravotníky a vždy pro něj bude přání klientů na prvním místě, i když v porodnici narazíte na někoho, kdo se dneska nevyspal zrovna do růžova.
  • Chtějí někoho, kdo zná prostředí porodnic a dokáže se v něm pohybovat s úsměvem na rtech a nakažlivou pohodou (Zn. přenosná i na nemocniční personál).
  • Hledají někoho, kdo plně respektuje jejich přání porodit doma (i bez asistence zdravotníka) a má s takovým porodem profesní i osobní zkušenost.

Jasně, můžete porodit i bez duly 😉

Ale pokud jí chcete, asi víte proč.

Ceník

25 000,-

20 000,-

1500,-

Máte dotazy, nebo si chcete rovnou domluvit schůzku zdarma?

Napište mi