Ale vždyť to není dost hezké

Znáš ty pochybnosti? Není to dost – hezké, profesionální, nemáš pěkné pozadí, světlo, make-up šaty.

Jasně, je fajn, když je to krásné, někdo z nás dokonce potřebuje, aby to bylo co nejkrásnější, nejvymazlenější, prostě to je součástí jeho MONEY DNA – způsobu, kterým přirozeně přitahuje bohatství a vnímá řád světa nejen v oblasti peněz.
Já jsem jedna z nich, jsem dle SACRED MONEY ARCHETYPES celebrita a proto, pro mě vždycky bylo extra důležité, jak to vypadá, jak je to nablýskané a tak. A stále to pro mě důležité je.

Jenže jsem nenechala svou touhu po dokonalosti zastavit svůj posun.

A tak jsem vypustila ven videa, ve kterých mám kruhy pod očima, šílené vlasy, natáčím se z podhledu a vypadám jak Milda Zemanů i videa, ve kterých jsem si zapomněla zapnout světlo a neuvědomila jsem si, že natáčím před soumrakem hodinové video, takže na konci už skoro nejdu vidět.

Mohla jsem je natočit hrozně naleštěné, jenže já přišla na to, že proto, abych začala, je pro mě důležité, překonat tuhle obsesi po dokonalosti a pochopit, že důležitější než pozadí na videu je to, co na něm říkám.

VYKAŠLI SE NA TO, CO TI ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

Sacred Money Archetypes

Tohle je fakt zásadní. Možná máš ve svém okolí někoho, kdo dělá fakt nádherná videa, vždycky na nich vypadá úžasně – vlastně on je to ten typ, co vypadá úžasně i uprostřed noci s poslintaným polštářem 😀

Proste s tím jdi ven!

Stačí vědět, že v sobě máš svůj dar a můžeš s ním pomoct opravdu hodně lidem

POKUD SI DOVOLÍŠ JIM O NĚM DÁT VĚDĚT.

Takže kašli na to, jestli Ti nějaký hater řekne, že to není dost profesionální.

Kašli na kritiku tety Máni z Horní Dolní.

Prostě to udělej.

Víš, krása online businessu je v tom, že vše je editovatelné – nic není vytesané do kamene.

Nečekej na dokonalost, ta totiž nepřijde fakt nikdy. PROSTĚ TO UDĚLEJ HNED.

MOJE SDÍLENÍ:

Víš, pokaždé když natočím nějaký svůj kurz, na začátku vždycky bojuju s tím, aby byl „dokonalý“ – jsem prostě CELEBRITA podle Sacred Money Archetypes a pro ty je ten vizuál a první dojem prostě důležitý.

Ale i přesto do toho jdu a pak jsem vždycky úplně na větvi z toho, jak je ten obsah GENIÁLNÍ! Jak na videu říkám boží věci kolikrát úplně z patra.

ALE PAK PŘIJDE ZLOM

Když se na to podívám s odstupem času, už mi to tak geniální nepřijde. Vidím tam čím dál více much jak po technické tak obsahové stránce.

A to je PŘIROZENÉ. Protože my se vyvíjíme, posouváme se dopředu a tady je třeba vědět jednu zásadní věc!!!

TVOJE ÚROVEŇ POZNÁNÍ I PREZENTACE může pomoct opravdu hodně moc lidem! Ti lidé budou při koupi Tvého kurzu stejně odvaření z jeho obsahu tak jako ty a takoví lidé tady budou VŽDYCKY. I když Tobě už ten obsah tak geniální nepřijde.

I teď mi lidé lajkují videa, která jsem točila snad sto let zpět a vypadám na nich šílené a mám pocit, že tam melu blbosti. Ty lidi to posouvá, píšou mi do zpráv, kolikrát u toho pláčou … A O TOM TO JE!

Kašli na dokonalost, prostě jdi do toho!

Like? Share and spread the love

Komentáře