Chcete vědět, jak užívat byliny bezpečně?

Stáhněte si ebook ZDARMA

BYLINY V TĚHOTENSTVÍ

Základní příručka pro nastávající maminky, duly, porodní asistentky a všechny ostatní, kteří se zajímají o přírodní léčbu pomocí bylin.

  • Seznamuje s problematikou bylinné terapie v těhotenství.
  • Obsahuje výčet bylin kontraindikovaných v těhotenství.

  • Obsahuje také seznam bylin v těhotenství používaných.

  • Najdete zde tipy na konkrétní bylinné směsi pro úlevu od některých těhotenských obtíží.

  • Dozvíte se, jaké v jaké formě můžete byliny užívat.

  • Jak používat konkrétní byliny na konkrétní potíže.

  • Kde byliny sehnat a proč.

Informace, které v příručce najdete jsou na základě posledních studií a výzkumů ze zahraničí. Můžete si tak být jisti kvalitou zdroje.

Příručku jsem pro vás napsala na základě svých mnohaletých zkušeností s bylinnou léčbou. 
Jsem bylinářka, dulamasérka. Bylinářská tradice je v naší rodině předávána generacemi. Učím se u nejvýznačnějších herbalistů dnešní doby v zahraničí.
Pořádám nejen bylinkové semináře napříč Českou republikou, organizuji bylinkové workshopy a pracuji individuálně ve vlastní bylinkové poradně.

 

Reference čtenářek

Děkuji za skvěle napsaný ebook. Hledala jsem šíleně dlouho, jestli si můžu dát svůj oblíbený bylinkový čaj a tahle příručka mi udělala jasno. Přehledně členěná. Nemám co vytknout.
Tereza
Jako dula musím ocenit tenhle jedinečný ebook, který v České republice dlouho chyběl. Je super, že je volně ke stažení zdarma a dostupný všem. Informace v něm jsou psány s hlubokou znalostí problematiky a nechybí odkazy na kvalitní zdroje. Jsem si tak konečně jistá tím, co mohu svým klientkám doporučit. Děkuji
Michaeladula

Zajímá vás téma více?
Podívejte se na:

Bylinky pro těhotenství, porod a šestinedělí

První českou holistickou knihu na toto téma, kde najdete jak základy bylinaření podle tradice moudrých žen, tak přehledně členěný výčet nejčastějších těhotenských neduhů, potíží u porodu i po něm včetně kojení a jejich řešení s pomocí přírody.

Podle tradičních poznatků i nejnovějších výzkumů.

To vše na více než 100 stranách včetně hodnotých bonusových ebooků.