Porodem to teprve začíná

připravte se na nádherné období šestinedělí

HARMONICKÉ ŠESTINEDĚLÍ

Základní příručka pro všechny ženy, které se chtějí připravit na harmonické šestinedělí, ale i pro ženy, které ostatní v tomto období provázejí.

  • Dozvíte se, jak o sebe pečovat, aby vaše tělo nestrádalo a brzy nabylo původní sil.
  • Najdete užitečné tipy na jídlo, které vám pomůže s poporodní obnovou.
  • Dostanete orientační seznam úkolů, které by měl obstarat ten, kdo o vás bude pečovat, abyste byli připraveni.
  • Seznámíte se s možností užití bylin, aromaterapie či vykuřovadel pro období šestinedělí.
  • Získáte tipy na péči o sebe včetně samo-masáže bříška.

To vše na 20 stránkách formátu A4.

Ebook je a bude zdarma, i když přesahuje obsahem škatulku "informací zdarma".
Mým cílem je šíření hodnotných informací o šestinedělí do povědomí českých žen, aby se tomuto důležitému období dostalo zasloužené pozornosti.

Stáhněte si jej i vy a připravte se na krásné chvilky s miminkem a rodinou.

 

Ebook si stáhlo už více než

0
čtenářek

Reference

Co se knížečky týče - krásná, jasná a vtipná výpověď a navigace, kterak prožít nádherné šestinedělí. Moc děkuji. Vše, co je psáno, je velkou pravdou a Tvůj smysl pro humor je mi vlastní. Děkuji, že jsi a že předáváš ženám jejich Jsoucno.“
Lenka Olejníková
Přečetla jsem jedním dechem, když už jsem konečně na mateřské a mám čas pro sebe a miminko. Moc se mi to líbilo a i když teda s tím poporodním plánem jsem koukala, kolik toho je třeba zařídit, abych mohla po porodu zůstat ležet a věnovat se jen sobě a miminku, tak myslím, že mi to fakt pomůže. Byla jsem překvapená, kolik práce vlastně zastanu a je super pocit vědět, že to můžu díky vaším radám snadno předelegovat na rodinu a jen si užívat miminko. Že si to můžu dovolit a je to tak správně. Díky moc.
Katka Nováčková

Proč vám chci předat tyto důležité informace?

V období šestinedělí je na novopečenou maminku vyvíjen velký tlak díky změnám, kterým se musí doslova z minuty na minutu přizpůsobit.

Najednou se jí dramaticky změní životní styl, spánek projde zásadní změnou kvality a délky, musí se starat o novorozené miminko, o sebe a při tom všem často ještě o starší děti a v neposlední řadě také balancovat měnící se vztah s partnerem.

V šestinedělí je také žena konfrontována se svými strachy a obavami, z toho, zda zvládne být dobrou matkou, mohou se jí vracet zážitky z vlastního poporodního období a v záplavě hormonů a často fyzického vyčerpání není lehké se s takovými stavy duše vyrovnat.

A právě proto jsem sestavila tento téměř 20 stránkový ebook, který vám připravit sebe i své pečující okolí na šestinedělí tak, abyste si jej dokázala opravdu užít a naplno jej prožít v pohodě a klidu.

Připravte se na šestinedělí stejně, jako na porod.

Vytvořte si svůj poporodní plán péče

Knížečka HARMONICKÉ ŠESTINEDĚLÍ vám pomůže připravit se s-vědomitě
na vaše poporodní období, tak abyste si ho mohly užít a ne jen přežít.

Věřím, že Vám přinese inspiraci a užitek.
Je psána pro všechny ženy, které ji potřebují a já myslím, že pohodu po porodu potřebuje každá z nás.

O autorce

jsem maminka 3 dětí, bylinková dula a mj. představitelka první organizace vzdělávající poporodní duly v ČR - UMĚNÍ POPORODNÍ PÉČE. Poporodní péči také nabízím svým klientkám.

Protože sama vím, jak je šestinedělí důležité a bohužel také velmi opomíjené období v životě ženy, dala jsem se v roce 2017 na cestu šíření povědomí o tom, jak prožít Harmonické Šestinedělí nejen skrze tento ebook, ale také na svých kurzech pro těhotné ženy a jejich rodiny i pro profesionálky pečující o ženu po porodu - poporodní duly.

Zajímá vás téma holistické péče o ženu kolem porodu více?
Podívejte se na:

Bylinky pro těhotenství, porod a šestinedělí

První českou holistickou knihu na toto téma, kde najdete jak základy bylinaření podle tradice moudrých žen, tak přehledně členěný výčet nejčastějších těhotenských neduhů, potíží u porodu i po něm včetně kojení a jejich řešení s pomocí přírody.

Podle tradičních poznatků i nejnovějších výzkumů.

To vše na více než 100 stranách včetně hodnotých bonusových ebooků.