Jak se vyhnout špatné manifestaci?

Chcete příklad špatné manifestace? Tak tady ho máte a nakonec i mé shrnutí s tipy, jak se takové manifestaci vyhnout.

Na začátek bych ještě chtěla říct, co považuju za špatnou manifestaci. Není to o tom, že by manifestace nějak nefungovala, je to o tom, co si vy rozhodnete „koupit“ z vašeho vesmírného obchoďáku přání.

Máš přesný cíl, ale do života Ti najednou přijde něco, co je sice podobné, ale vlastně úplně jiné a není to přesně takové, jak jsi chtěla.

Ale protože je to hezké, lákavé a blýskavé a na dosah, vezmeš si to.

Není to jen o věcech, ale velmi často tuhle chybu děláme s partnery – kdo to zná? 😀

Máš konkrétní představu a hlavně přesně víš, CO NECHCEŠ, ale nakonec se objeví, je volný, milý … a čert to vem, že má 5 dětí každé s jinou! 😀

Chápeme?

Měla jsem konkrétní představu

Chtěla jsem SUV, bydlíme na horách a chtěla jsem vysoké auto, do kterého se mi bude dobře dávat děti v sedačkách a ze kterého dobře uvidím a bude ideálně 7 místné.

Viděla jsem to auto ve vizualizacích, netušila jsem ani, jaká je to značka, viděla jsem jen ten znak (který jsem neznala) a hledala jsem podle obrázků na google.

Pak mi kamarádka nabídla své sportovní BMW. Bylo v cenové relaci, kterou jsem chtěla za auto dát a bylo krásné.

No a co, že to není to, co jsem chtěla?!

Problém s pravidly manifestace

Člověk, když manifestuje, tak by měl zůstat otevřený možnostem, které mu Vesmír nabízí – nech vesmír doručit Tvůj požadavek způsobem, který budeš nejméně čekat, říká Dr. Joe Dispenza.

A tak jsem se nechtěla zavírat téhle možnosti a začala to řešit po messengeru. Auto bylo krásné. Limuzína, typ, motorizace … velmi exkluzivní, takových aut moc vyrobeno nebylo.

A tak, i když bydlíme na horách, k domu nevede asfaltová cesta, ale jen jsme nasypali štěrk na pole 🙂 cesta je do kopce a ještě do zatáčky a v zimě se občas vlastně vůbec neodhrnuje (je to pokaždé trošku loterie), rozhodla jsme se vykašlat se na to a řekla si „No a co, je to krásné auto, přesně se ke mě hodí, vždycky se mi líbila rychlá luxusní auta a nebudu se omezovat praktičností, vždyť na to mám!“

Nezapomeň na své NO GO

Měla jsem nakonec jen jeden požadavek – aby v zadní řadě uprostřed nebyl středový sloupek v místě pro nohy, aby se tam děti pohodlně vešly. Sloupek tam byl a jako kráva a co myslíte? Jasně, že jsem si to auto koupila, protože sorry, ale vypadá fakt skvěle.

Tak jsem si s ním pohonila ego v luxusním sporťáčku.

A VŠECHNO BYLO RŮŽOVÉ – NEŽ NAPADNUL SNÍH

Auto má náhon na zadní kola a tak když nasněží na cestě do kopce v zatáčce, dostávám hodiny i na poprašku a hlavně k domu dojet je víc než adrenalin, protože se auto točí a člověk nikdy neví, kdy to vezme hodiny sousedovi na dům. Jako ok, asi se to dá naučit řídit, ale tvl, mám to zapotřebí?

NEMÁM!

Takže auto prodávám.

A to je pro mě obrovský krok sama k sobě. Dříve bych řekla i z komfortní zony – protože to auto pro mě bylo symbol mého úspěchu. Všichni ve městě ví, že tohle auto mám. Tyhle auta se moc nevyrábí, takže si ho každý všimne. Je to prostě originální kousek.

Dřív jsem řekla, že to auto neprodám nikdy NIKDY NIKDY, že raději budu spát v něm a prodám dům.

Tak silný symbol pro měl byl. Symbol mojí debility 😀 dobře tak připoutanosti ke hmotě, chcete-li 🙂

Takže auto je k dispozici a půjde do dobrých rukou toho, kdo dřív přijde.

Moje tipy pro úspěšnou manifestaci?

 1. Stanov si KONKRÉTNÍ CÍL
  chci SUV, černé, aby se tam vešly na pohodu děti v sedačkách.
 2. NE FORMA, ALE EMOCE!
  Pamatuj ale na to, že nejde až tak o formu, jako o to, jak se při splnění cíle cítíš.
  Nejde totiž o věci, ale o zážitky.
  Nezapomeň být CO NEJVÍCE KONKRÉTNÍ – já jsem se při volbě auta nakonec zaměřila jen na bezpečnost, ale to pro mě nebylo všechno a byla chyba se řídit jen podle toho!
  Ty tu chybu neudělej!

  TIP:
  V autě se cítím bezpečně, ale taky pohodlně – je tam dost místa, děti mají vzadu pohodičku, netisknou se k sobě, nikdo není utlačovaný a tudíž moje nervy netečou před každou jízdou, kde se dohadují, kdo bude sedět uprostřed, protože tam prostě není místo na nohy ani zadek.
  Je to prostě perfektní auto, které mi přináší radost, svobodu, pohodlí, je bezpečné a taky se s ním nebojím předjíždět, protože to vůbec „netáhne“, parkování je pohodička, protože má senzory, funguje klimatizace, má super zvuk, všechno jede bez chyby … je spolehlivé.
 3. NAKUPUJ PODLE SEZNAMU!
  Tohle určitě znáte. Když jdete do obchodu a vlastně nevíte, co chcete, utratíte mnohem víc a ještě za věci, co jste vůbec nechtěli a pak je vyhodíte.
  A tohle se přesně děje, když se nedržíte svého plánu.

  Když totiž spustíš proces manifestace podle jednoduchých kroků, které učím ve svých kurzech, najednou se to všechno rozběhne – všude na ulici vidíš to, co chceš, otevřeš časopis, vidíš to tam, otevřeš počítač, je to tam … zavolá Ti kámoška a povídá Ti o tom.
 4. BUĎ VYBÍRAVÁ

  JOOO FUNGUJE TO!
  Říkáš si v rauši, ale problém je právě tohle období, kdy můžeme podlehnout tomu, že nám to najednou začalo fungovat a vezmeme si to první, co k nám „připluje“.
  Nejde o to „vybírat, až přebereme“ – mimochodem tahle myšlenka jen podporuje naši nedůvěru v to, že to, co chceme na nás nečeká, že se v životě máme spokojit s málem, že zdroje jsou omezené a podobné nesmysly, které je třeba přepsat.
  Jde o to, naučit se volit si skutečně to, co chceme!

  Když tedy přijde něco, co vypadá lákavě, zeptej se sama sebe, zda je to to, co jsi skutečně chtěla.
  Výborně v tom pomůže, pokud to máš předem napsané a můžeš si „odškrtávat“ jednotlivá políčka.
  A nediskutuj sama se sebou!!!
  Pokud tam máš napsáno, že je pro Tebe důležité, aby tam nebyl středový sloupek na zemi, tak tam prostě NESMÍ BÝT, ani kdyby Ti to auto chtěli dát za polovinu 🙂
 5. ZAČNI SVOU REALITU MĚNIT UŽ TEĎ
  Přece nebudeš podporovat paradigma, ve kterém „bereš všechno“.
  Jde o to, uvědomovat si, že každou svou volbou živíme nějaké paradigma – stav vesmíru a jeho pravidla. Tyhle pravidla si ale tvoříme sami každý jeden den tím, pro co se rozhodneme.

  A co když se někdy rozhodneš v emocích a pod tlakem?
  V pohodě, děje se to 😉 a děje se to z nějakého důvodu a každý tenhle důvod je vždy ten, že se stáváme lepším člověkem.
  Není to blbá volba, je to jen zkušenost. Je to možnost vidět, jak se rozhodujeme a kam nás to vede.

  Vždycky důsledky svých voleb nevidíme hned, někdy je vidíme třeba za pár let (pokud si dovolíme odložit stranou své EGO, které nám samozřejmě bude stále cpát, že jsme „neomylní“ a MY ROZHODNĚ žádné chyby neděláme 😛 )
  Všechno je vždycky tak, jak má být, všechno má nějaký smysl a tak není třeba zůstat v nějaké paralýze ze strachu, že moje volby musí být dokonalé 😉

  Když ale víš, jaká pravidla úspěšná manifestace má, jde se Ti vždycky snáz.

  Prostě si tu hru užívej.
Komentáře