Jak vypadá BOHATSTVÍ?

Občas mi někdo říká, že se jeho život nezmění nijak, když začne dělat to, co ho opravdu baví, objeví svůj potenciál a mimochodem u toho začne vydělávat třeba 10x tolik.Tak sorry, ale za mě ne, není to pravda a vysvětlím Ti proč – prakticky i spirituálně.
jak vypadá změna
Řekni mi, jak na Tebe tyhle fotky působí? 
Jaká energie jde z ženy vlevo a z ženy vpravo?
(A neřeš, že se na druhé nesměju 😛
Hledala jsem autentické poslední selfie v mobilu bez filtru)


Vždycky jsem se sebou byla vlastně spokojená. Vždycky jsem byla přesvědčená o své úžasnosti, o tom, že si umím poradit v životě i businessu a že můj život je super.

A tady přesně vidím, že jsme schopní vidět jen tak daleko, jak si dovolíme.

Je to, jako když jdeš na kopec, který je vlnitý – jdeš a jdeš a vidíš před sebou vrchol, jenže jakmile na něj dojdeš, zjistíš, že to vrchol není a jde možné (a třeba) jít dál. Takhle to je v životě.
Není to o tom, že když chci víc, musím být nasraná na svůj život, plácat se v hovnech a mít pocit bezvýchodnosti … můžu mít život vlastně super, podle sebe, podle svých aktuálních měřítek.

Ale to neznamená, že tady pro mě není 10x víc super život DOPRČIC!

Tehdy jsem dělala to, co mě absolutně bavilo, naplňovalo. Žila jsem tím, četla jsem, studovala, jezdila po světě a učila se od špiček z oboru. Měli jsme skvělý vztah s mým mužem, rozjížděli jsme už dva roky náš sen o životě na horách ….

Ale když jsem si dovolila JÍT NA DALŠÍ LEVEL, změnilo se toho VÍC NEŽ DOST.

Ne, změny nezaznamenáš jen když jdeš z bláta do sucha!
Změny jsou patrné pořád. Expanze Tvé osobnosti, potenciálu, Tvé Duše je nekonečná. Jsi bezlimitní a ona bezlimitnost se ukazuje stále víc a víc, jak si dovoluješ následovat svou přirozenost a svou MISI na této planetě.

I když vyděláváš 100 milionů ročně, Tvůj život, Tvá vibrace, Tvá energie a úroveň Tvého vědomí SE ZMĚNÍ, když půjdeš na NEXT LEVEL a to nemyslím jen v tom, kolik vyděláš, o tom to vlastně až tak není. Jde o osobní svobodu. Naplňování svého Potenciálu. Sdílení svého daru. Rušení karmických pout. Otevření srdce. Léčení sebe i ostatních.
PŘEVIBROVÁNÍ NA ÚROVNI DNA, které jde vidět i fyzicky, jak vidíš na obou fotkách.

Je to o větším vlivu a možnosti pomoct ostatním.

Business a dobře uchopené strategie jsou pro mě prostředkem osobního růstu, zvyšování úrovně vědomí sebe i celé planety. Když prodávám, vytvářím posvátný prostor transformace. Prodej je pro mě nejhlubší akt lásky a považuju ho za posvátnou povinnost všech, kteří si uvědomují svůj DAR.

Je fajn pomáhat 4 lidem ve svém okolí. Ale Tvůj Dar má potenciál změnit svět!
Tak už se ho neboj a využij ho naplno! Jdi za tím, co v životě chceš. Nečekej na „až“ – děti vyrostou, vydělám víc peněz …Ukaž sama sobě, že to se svým životem myslíš vážně!

Jdi si pro všechno, co na Tebe a celý svět čeká!


PS: Chceš vědět KROK ZA KROKEM, kam jít a už se přestat ztrácet pod tunou „měla bych“, které Tě akorát zavalí a nikdy je neuděláš? Najít konečně funkční business model, který vystihuje Tvou jedinečnost, maximálně pomáhá klientům a přitom je legendárně ziskový? Bez toho, aby Ti někdo říkal, že to takhle musíš dělat, že tohle je jediná cesta a dělala jsi věci, které Tě prostě serou?

Tak na nic nečekej a zjisti svou MONEY DNA, která určuje způsob jakým podnikáš, přitahuješ klienty i peníze.

PPS: Bez toho aniž bys musela víc makat a do noci zírala do kompu na věci, kterým vlastně ani nerozumíš.
Jana Urbánková
S láskou
Jana Urbánková

Průvodkyně Bohatstvím Žen
Komentáře