Jana Urbánková

Pečuji o ženy a jejich rodiny od těhotenství, přes porod až po šestinedělí.
Do ČR přináším to nejlepší ze zahraničí.

Jsem svá, jsem hodně nohama na zemi a taky hodně alternativní. Tož si vyber 🙂

Jak to mám

Zažila jsem nádherné těhotenství a krásné porody svých posledních dvou dětí, i když mi řekli, že děti možná mít nebudu a první porod byl velmi traumatický. Vzala jsem svůj život do vlastních rukou a nasbírala jsem kvalitní informace a vlastní zkušenosti, které podpořily mé vědomé rozhodnutí a mou přípravu na těhotenství a porod tak, abych se mohla připravit co nejlépe.

Zbavila jsem se strachu z porodu a našla jsem velkou podporu ve svém partnerovi, který pochopil, co a proč je důležité pro mne a naše miminko. 

Prošla jsem si vyhořením, jako lektorka moderní alternativně-ženskoprávní předporodní přípravy založené na informacích či vizualizacích, když jsem viděla klientky, které u porodu či po něm trpěly, nedokázaly zvládat bolest nebo nečekanou situaci a došlo mi, jak tady něco žalostně schází

Opustila jsem klasiku, i když ji klienti chtěli, abych našla, to co se mnou rezonuje nejvíce a stala první českou lektorkou Mindful Birthing and Parenting Program v ČR, abych mohla následně najít svou podstatu a přinést ženám kus sebe skrz aktuálně připravovaný transformační program Těhotenství jako cesta k sobě

A tak pomáhám ženám a jejich partnerům na cestě ke krásnému těhotenství, porodu a šestinedělí tak, aby byly v souladu se svou duší a silou.

Prošla jsem výcvikem pro duly u světoznámého porodníka a  propagátora přirozených porodů - Dr. Michel Odenta a jeho partnerky a duly Liliany Lammers (UK) a jsem také certifikovaná Doula and Birth Keeper (H.E.R.B.A.L., USA)

Bylinaření jsem studovala u největších odborníků dnešní doby jako Susun Weed, Aviva Romm či Matthew Wood (USA), abych přinesla českým ženám tu nejlepší možnou péči založenou na zkušenostech a nejnovějších výzkumech.

Hodně lidí s.ru, protože si dělám věci po svém, tak jak to cítím, kašlu na to, jak by se to dělat mělo, pokud to nemá žádný reálný základ a nikomu to nepomáhá.

V profesním životě jsem se vždycky snažila najít tu svou cestu, ale vždycky jsem vlastně koutkem duše toužila po přijetí, po tom, abych zapadla. Snažila jsem se být jiná, než opravdu jsem.

Udělala jsem v životě hodně chyb, protože nemám ráda diktaturu, nemám ráda nesmysly a zkostnatělý systém a taky proto, že jako dítě, které nikdo nechtěl, šikanovaná celou školou ... jsem hledala přijetí jinde než sama u sebe.

Ale zjistila jsem, že člověk často není takový, jaký si myslí, že je.
Že život je fakt nekončící vzdělávací kurz a občas hodně hustý 🙂 !

Studovala jsem u těch nejlepších, abych mohla nakonec sama vytvořit to, co vychází z mého srdce. Přestala se konečně držet zajetých struktur a dovolila si být svá. A stále si to dovoluju. Učím se to. Někdy to jde hůř, někdy lépe. 

Ženy, řeknu vám na rovinu - kdyby mi někdo rok zpět řekl, že budu mít na webu, že jsem Strážkyně Portálu a že mi toto přišlo v channelingu z Akáši, řekla bych si, že berete slušnej matroš 😀 protože jsem tuhle svou sílu v sobě dlouho popírala, i když nikdy ne úplně, ale ano. Snažila jsem se potlačovat v sobě to, kým jsem.

A cesta k přijetí sama sebe je teda fakt jízda na tobogánu plném děr a pořádných srágor.

Ovšem pokud chceme naplnit podstatu svého potenciálu, žít život bez omezení, být konečně tím, kým jsme ... tak to za to stojí.

Jsem Strážkyně Portálu

Naplňuju podstatu své Duše. Přináším na Zem cestu Lásky, schopnosti stoupnout si do své síly a komunikovat o svých potřebách. Mám velký dar vhledů do životních příběhů, dokážu jednoduše pojmenovat to, co člověka trápí i roky a léčit pouhou přítomností.

Mám silně rozvinuté napojení na Výšší Já, channeluju vzkazy z Akášických záznamů a mám dar Jasnovidění a rozplétání příběhů z minulých životů.

Dokážu s vaší pomocí léčit emoce, zážitky i fyzickou bolest.

Ale neuvědomovala jsem si to naplno, protože jsem se toho bála

Vždy jsem u porodů zažívala něco, co mě silně přesahuje. Nechápala jsem, jak to, že přesně cítím a vnímám to, co rodící žena. Nechápala jsem, proč dýchám stejně jako ona. 

Ve všech recenzích jsem vždycky měla, že jsem byla neviditelná, ale vždy věděly, že jsem tam s nimi a kdykoliv to bylo třeba, najednou jsem se objevila a byla tam, ještě před tím, než na to pomyslely.

Kouzlo?

Ne, moje Podstata. Při objevování Potenciálu své Duše s mou spirituální mentorkou, jsme došly k tomu, že jsem práci kněžky a průvodkyně žen transformací porodu vykonávala více jak 80% svých minulých životů. Při channelingu potenciálu a smyslu mé duše mi z Akášických záznamů - takový vesmírný google - přišla informace, že jsem Strážkyně Portálu. 

Dlouho jsem se bála tohle veřejně říct. Sama jsem tomu moc nerozuměla. Ale pracovala jsem na sobě. Propouštěla nefunkční bloky a vzorce, čistila s pomocí metody EST i PSYCH-K a velmi rychle se začaly dít zázraky.

Nejen že si mne spontánně bez jakékoliv reklamy nacházejí VIP klientky, ale také jsou mými vysněnými klientkami.

Všechno v mém životě funguje pro mě a když někdy náhodou přijde něco, co se mi nelíbí, vím, s čím pracovat.

Ukážu i vám, jak si stoupnout do své Síly, být svá a zatočit s omezeními, které vás táhnou ke dnu.