Musíš prodávat HIGH-END, abys uspěla?

Taky máš občas pocit, že když neprodáváš produkty za desetitisíce nebo statisíce, nemůžeš být finančně nezávislá a mít fakt prosperující business, který z Tebe nesedře duši a kůži?

Nebo jsi už začala prodávat high-end ale nemáš klienty? 

A teď přemýšlíš nad tím, jestli je to tím, že „sis nestoupla do své hodnoty“, jak se teď říká.

A říkáš si, proč se to děje? Proč se to Lucce Zvoníčkové prodává takhle nádherně, i když nabízí to samé co já a za stejnou cenu?

Přemýšlíš nad tím, kde je chyba a pochybuješ nad tím, jestli ty na to máš, jestli ta Tvoje práce má fakt takovou hodnotu, jestli si dokážeš tyhle ceny ustát a jestli raději nejít na pracák, když už se dva měsíce nikdo neozval.

JAK JÁ TI ROZUMÍM! 

Tohle jsem řešila pokaždé, když jsem zdražila a chci říct, je to normální.

Ne, fakt to není známka toho, že na to nemáš a máš to vzdát.

ALE SOUČASNĚ TI TO NĚCO ŘÍKÁ

Víš, všechny nejsme stvořeny proto, abychom se cítily úžasně ve statisícových cenách. Na trhu taky nenajdeš jenom designerské značky, ale i tisíce malých značek i konfekcí a dokonce sekáče.

A VŠICHNI NA SVĚTĚ MAJÍ SVÉ MÍSTO!

To, že někdo chce prodávat za 500,- z něj nedělá méně duchovně vyspělého člověka, někoho, nad kým „duchovně pokročilá“ business mentorka ohrne nos s úšklebkem „si počkáme, až vyhoříš“.

Tohle hnutí STOUPNI SI DO SVÉ SÍLY bylo a je hrozně moc potřebné, jenže mělo takový side effect a to to, že většina mentorek, které tohle vyučovaly (včetně mě) řekly, že cesta k tomu je skrze drahé produkty.

Ano, vlastnit svou cenu a pracovat tak, abych měla UŽ TEĎ život, který chci, je pro mě absolutně zásadní, ale už si fakt nemyslím, že je třeba, aby procesem uzdravení vztahu se sebou, svým potenciálem a silou, na cestě k NEOMEZENÉMU BOHATSTVÍ, bylo nutné přidat si ke své ceně pár nul.

„Tvl, Jani, děláš si prdel?“ Vždyť Tobě to přece pomohlo, sleduju Tě už od začátku a vím, že u Tebe to fungovalo!

POVÍM TI MALÉ TAJEMSTVÍ 

Ano, fungovalo mi to, protože mezi mé hlavní SACRED MONEY ARCHETYPES patří Celebrita a Rebel – jsem člověk, pro kterého je přirozené bořit koncepty, je mu jedno, co si o něm lidé myslí, miluje výzvy (a že zvednout ceny o nulu na konci, je kuwa výzva 😛 ) a taky se v těch luxusních high cenách a balíčcích cítí dobře.

Jela jsem ze své přirozenosti a proto mi to vyšlo. Proto tohle vyšlo tak maličkému procentu lidí, kteří tyhle rady následovali. 

I kdyby byl kurz nebo mentor nevím jaká špička v oboru a měl za sebou tuny referencí a na kontě miliardy, nikdy to nic neřekne o tom, zda ty díky jeho radám uspěješ.

TY MÁŠ TOTIŽ ÚPLNĚ JINOU MONEY DNA!!!

Jsou lidé, kteří jsou přirozeně tvůrci velkých skupin, kde je nízké členství, jsou lidé, kteří chtějí nabízet 1:1 balíčky a nikdy nebudou chtít dělat online kurz a je to v pořádku!

Jo, dá se to přetlačit na sílu, dá se zatnout zuby a jet bomby od A do Z podle strategií a spirituálního rozvoje, který doporučuje někdo jiný … jasně milionový business se dá vytvořit i v potu a krvi, s rozpadlou rodinou a zdravím na pitchu … víme, že jo …

JENŽE TO NENÍ TO, CO TADY CHCI ŠÍŘIT.

Mi jde o finanční suverenitu žen, které budují POHODOVÉ PODNIKÁNÍ.

A tohle jde jen, pokud pracujeme v souladu s tím, kým opravdu jsme, využíváme svých předností, víme, jak pracovat se svými výzvami, dokážeme poznat, kdy je čas změnit business model nebo strategii, kdy je prostě třeba jít dál…

Když poznáš, kdo opravdu jsi a fakt si přiznáš a začneš používat své Dary, změní se všechno! Život i business.

A ne, NENÍ TO O TOM, ŽE JE FURT VŠECHNO NA POHODU!

Naučit se být sama sebou a osvobodit se od měla bych, je cesta, která je někdy fakt hustá.

A proto je dobré mít na tuhle pouť kompas – zjistit, jakou mám MONEY DNA a podle toho postupovat životem.

Udělej si můj KVÍZ ZDARMA a zjisti, kdo opravdu jsi a jak to využít pro svůj business.

A určitě mi dej vědět, co Ti vyšlo!

S láskou

Jana

PS: Kvíz můžeš volně šířit mezi své blízké i klienty, je tady pro vás a vím, že udělá obrovskou změnu v našich životech i stavu účtu.

Komentáře