JSI PŘIPRAVENÁ
PRACOVAT NA SOBĚ?

A VYKOUZLIT SI BUSINESS, KTERÝ TĚ NAPLŇUJE A VYDĚLÁVÁ 10x TOLIK?

Už máš dost otročení za pár peněz, chceš se přestat omlouvat za to, že si chceš život užívat a přestat čekat na "až" bude lepší příležitost, děti vyrostou, budou peníze!

Víš, že je tady pro Tebe něco víc a chceš světu konečně ukázat svou skutečnou tvář, přestat se bát a omlouvat se za to, kým jsi!

Jsem tady proto, abych Ti otevřela

PORTÁL K BOHATSTVÍ ŽIVOTA

abys mohla žít život snů a předala svobodu sobě, své rodině i okolí.

Pokud chceš budovat bohatství, musíš se změnit!

Musíš se stát sebevědomou ženou, která se nebojí ukázat, promluvit svou pravdu a žít i myslet tak, jak se ti nikdy nesnilo.

Abys mohla touhle kompletní proměnou projít, potřebuješ průvodkyni, která Tě podpoří, navede, bude Ti oporou a to natolik, že Ti dokáže říct věci tak, jak jsou bez cukrbliků.

Jsem tady proto, abych vedla vizionářky, jako jsi ty k bohatství života přes všechny zákoutí Tvé Duše i strategií.

Celá Tvoje Duše, Tělo i realita chce být SVOBODNÁ! 

Začni tady a udělej to, co Tě volá

VYBER SI Z MÝCH LUXUSNÍCH PROGRAMŮ

Luxusní obsah každý týden, živáky, motivace, propojení.
Legendární aktivační nahrávka pro probuzení Tvé milionové verze a odstranění limitů spojených s úspěchem.
Vydělávej úžasné peníze díky tvé jedinečné MONEY DNA! Přijď na to, co Ti bude fungovat, jak to máš s penězi a co je zabiják Tvé finanční prosperity, abys mohla tvořit business i život snů

Business starter pack

začni podnikat DOBŘE a SNADNO
Ať už začínáš a nebo se nemůžeš v businessu pohnout z místa, tenhle kurz je pro Tebe - dala jsem tady vše, co mi pomohlo vybudovat milionový brand - snadno, bez složitostí i pro antitalenty 😉

MINDFUL LEGEND

6 týdenní short and sweet praktický kurz
Ovládni svou mysl, přestaň být otrokem automatických vzorců a opakující se shit reality UDĚLEJ TEN NEJZÁSADNĚJŠÍ KROK K TVOŘENÍ REALITY.

Disclaimer: Jana Urbánková nezodpovídá za dosažení žádných konkrétních výsledků a není zodpovědná za to, kolik peněz vyděláváš, jak jsi úspěšná a podobně. Všechny reference na webu reprezentují reálnou zkušenost klientů, ale nemusí znamenat, že tyto výsledky jsou dosažitelné pro všechny.