LEGENDARY RICH WITCH

Women Wealth Mentor

 

Jana Urbánková

Aktivuju suverénní milionářky a 
žiju život svých snů

Ukazuju ženám cestu k uzdravení vztahu sama se sebou, odstranění limitů kolem peněz a bohatství díky konkrétním krokům v podnikání a práci na své energii.

Jsem self-made milionářka, která vyrůstala v domácím násilí, nedostatku, prošla manželstvím, ve kterém nesměla pracovat, vzdělávat se a měla vychovávat děti
"Tvoje výplata je rodičák!" slýchavala jsem a musela jsem si půjčovat peníze od mámy, abych měla na oblečení a jídlo.

Střední školu jsem si dodělala až v 25 letech - s prvním dítětem v břiše a pak v šátku na zkouškách.

ZDÁNLIVĚ PŘEDURČENA K NEÚSPĚCHU,
ALE NEZVDÁVALA JSEM SE.

Podnikala jsem 10 let, byla "úspěšná", měla sledující, ale pořád jsem se nemohla vytočit z kolečka "vyměňuju čas za peníze". Prošla jsem 2 vyhořeními a třepala se na zemi, tělo řeklo DOST.

Z průměrných 15 000,- měsíčně jsem se dostala k NĚKOLIKA MILIONŮM MĚSÍČNĚ za ani ne rok

Zatímco pracuju polovinu času co před tím, mám prosperující automatizovaný business, tým profesionálek, které jdou za společným snem suverenity žen, nedělám nesmyslné kampaně, měním životy stovkám žen v ČR i zahraničí díky geniální fúzi spirituality a strategií.

Jsem RICH WITCH

Ale bacha! Aby bylo jasno - Jsem nohama na zemi, žádná víla, říkám pr.el a mám dost ostrý smysl pro humor!

Pokud tedy hledáte květinovou vílu od splavu, co řeší jenom čakry a vibrace, obraťte se jinam.

Jana Urbánková

Moje mise

Svým darem probouzím sebe-vědomí žen a jejich nejen finanční suverenitu.

Chci žít ve světě, kde:
  • Zmizí soupeření mezi mužem a ženou a místo toho se budou podporovat v tom, co každý touží dělat.
  • Je žena nejen finančně nezávislá, zodpovědná za své finance, kterých má nadbytek.
  • Děláme to co milujeme, víme, jak velký dar světu přinášíme a dostáváme za něj královsky zaplaceno.
  • Zmizí stará patriarchální paradigmata a ženy se nebudou bát být samy sebou.
  • Pochopíme, že jsme se narodili do fyzického těla, abychom si užívali darů 3D reality, včetně luxusu, sexu i peněz.

UŽÍVÁME SI TOOOOO

PROČ TO DĚLÁM?

Historie

Naše auto je ta felicie vlevo, o limuzíně od návštěvy jsem si ani nesnila.

MOJE REALITA TEĎ

O rok později jsem si koupila své sportovní limo BMW

MŮJ PŘÍBĚH

Než jsem začala vydělávat miliony měla jsem milionové dluhy, felicii za 8000,-, hypotéku a 3 malé děti. Můj muž byl policajt, takže ne, fakt jsem se nenarodila do bohatství a "dobře se nevdala". 😛 

Před druhým manželem jsem žila v domácím násilí ."Hlavně že jsi krásná, ale prosímtě nemluv" jsem slýchavala v té slušnější verzi. Manželovi se nelíbilo, že chci chodit na VŠ, že chci mít svou kariéru a chodit do práce. On manažer, golf, potápění, já doma s 2 dětmi a musela si půjčovat peníze na jídlo a oblečení od mámy, protože "Tvoje výplata je snad rodičák, víc nepotřebuješ".

Trvalo mi roky pochopit, že tohle NENÍ NORMÁLNÍ a že nejsem takové hovno, jak mi tvrdí.

Sebrala jsem se a odešla, i když mě moje rodina odsoudila a neměla jsem kam jít. Věděla jsem, že i v azyláku mi bude lépe. Odešla jsem s tím, že všechno je lepší než. toto.

Věděla jsem, že se o nás dokážu postarat. Víra ve své schopnosti a schopnost jít za tím, co chci a maximálně se aktivovat, je to co mi pomáhá celý život.

Po více jak půl roce od vyslovení "rozvedeme se" jsem potkala svého nynějšího muže. Muže snů. Proč? Protože jsem ho nehledala, ba naopak jsem žádného chlapa ani nechtěla 😀 a teda řeknu vám i po letech a s celkem 4 dětmi je to furt jak z reklamy na štěstí a luxusní sex 🙂

PODNIKÁNÍ

Prošla jsem stopadesáti kurzy zdarma, xy kurzy u předních českých i zahraničních podnikatelských guru a stejně mi to bylo k prdu. Vždy jsem prošla poctivě celý kurz, implementovala vše od A do Z a investice se mi vždy vrátila.

Ale nadšení střídala únava a hlavně propady. Vydělala jsem sice třeba 50 000 za ebooky, ale další měsíce třeba 1500,- a někdy nulu. 

Můj business totiž nebyl o mě, ale o někom jiném. Nechápala jsem přesně, proč děla to a to. Snažila jsem se psát copy podle pouček, ale bylo to dost o hovně. Neuměla jsem pečovat zároveň o sebe a zároveň o komunitu.

Měla jsem pocit, že abych vydělávala víc než nějakých 30K měsíčně, musela bych mít tisíce sledujících, musela bych dělat kongresy a kdovíco.

Chodila jsem k porodům, masírovala a dělala laktační poradkyni. Klienti na fyzickou práci byli, ale často mě pěkně srali. V organizaci nás učili, že máme lidem pomáhat a nemůžeme si vybírat. 

Takže jsem za jeden rok dvakrát vyhořela z toho podruhé tak, že jsem ležela na zemi, třásla se a musela vyhledat odbornou pomoc.

Byla jsem kurewsky dobrá v tom, co jsem dělala, měla jsem waiting list na půl roku dopředu a stejně jsem se rozhodla, že protože jsem v něčem dobrá, nemusím to dělat.

A tak jsem pátrala, kdo vlastně jsem, co vlastně chci a kam směřuju.

Začala jsem řešit svou spiritualitu, kterou jsem fakt dlouho potlačovala. Nastoupila jsem do programu, který stál 120 000,- a neměla jsem ani na druhou splátku, v té době jsme museli žádat stát o podporu, abychom měli na základní výdaje.

A JÁ SE ROZHODLA, ŽE PŘIJDU NA TO, JAK TO BOHATSTVÍ FUNGUJE!

Začala jsem si vytahovat hlavu ze zadku, změnila obor, nacenila se a z 3500,- měsíčně jsem udělala prvních 150 000,- za jeden den! 

Najela jsem na flow, začala řešit svoje sračky a posunula se, ale po pár měsících z maximálního flow a s vědomím, že mám tolik limitů, že je nikdy nevyčistím, jsem vyhořela znovu.

Když jsem propojila SEBE - SPIRITUALITU - STRATEGIE 

Následoval první půl milionový měsíc a aktuálně vydělávám měsíčně miliony.

Díky geniálním strategiím, automatizovanému businessu, jasné vizi a plánu a současně v maximálním flow své jedinečnosti.

Zjistila jsem, jak vydělávat LUXUSNÍ PENÍZE tím, co mě baví a současně opravdu pomáhat lidem. 

Můj manžel odešel z práce a spolu rozvíjíme naší vizi a řídíme téměř 10 členný tým.

Teď pomáhám ženám jako jsem byla já k tomu, aby i ony mohly žít svobodný život ve finanční suverenitě a šířily svůj legendární dar do světa dál.

Jsi to i ty?

Přidej se do mých božských programů.

Nemusíš už makat a myslet si, že abys vydělávala miliony, musíš mít desetitisíce sledujících. 

Změň svůj život teď!

UŽÍVEJ SI SVŮJ BUSINESS!