Objednávka ebooku

BYLINY PRO
TĚHOTENSTVÍ, POROD A ŠESTINEDĚLÍ

Vydejte se na cestu k přírodní léčbě v tomto požehnaném období

 • ANO
  Objednávám 76 stránkový ebook formátu A4 na téma Byliny pro těhotenství, porod a šestinedělí.
 • ANO
  Vím, že dostanu 2 samostatné e-knihy v rozsahu 59 stran formátu A4 v hodnotě 510 Kč ZDARMA a to 15. den od úhrady.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že nákupem knihy dostanu odkaz na členství v uzavřené skupině na Facebooku.
 • ANO
  Vím, že koupí e-knihy získávám automaticky nárok na zasílání dalších aktualizovaných verzí placeného ebooku ZDARMA.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU ZDE:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

V e-knize vám nabízím své znalosti a poznatky z praxe bylinkové duly

Pokud zjistíte, že má e-kniha nesplnila Vaše očekávání . Napište mi do 14 dnů od nákupu a vrátím Vám peníze bez okolků zpět.

Co říkají čtenářky?

Dobré zpracování, systematické řazení kapitol je pro mne jako ženu "v očekávání" velmi přínosné. Nyní na začátku těhotenství si mohu rychle vyhledat, co potřebuji a vím, kde hledat za pár měsíců. Knížka je vhodná pro laiky i pro ženy, které by rády pomáhaly při různých obtížích v těhotenství, u porodu ci po něm, dalším ženám, tedy např. pro duly. Moc se mi líbí přesný popis přípravy a tipy na jednoduchou přípravu. Po přečtení této knihy si odnáším větší sebevědomí v tom, že s bylinkami dokážu pracovat i já. Jak píše Jana, pracovat s bylinkami a užívat je může každý, mělo by to však být s úctou a pokorou v mysli.
Pavla Hyžíkováwww.dulaostrava.cz
Konecne se nekdo rozhodl sepsat prehledny, ale zaroven obsahly navod o bylinach a jejich uzivani v jednom z nejcitlivejsich obdobi zivota zeny a ditete. Jako dula a lektorka hypnoporodu svym klientkam take doporucuji byliny a odkazuji je prave na Janu, protoze vim, ze je klinicka herbalistka a specializuje se na zenske zdravi a duveruji ji. A ted diky ebooku muze mit kazda zena, at uz tehotna, kojici nebo ktera pracuje se zenami - dula, porodni asistenka, jeji moudre rady stale u sebe.
Nikol Zachariáswww.nikolzacharias.cz