Objednávka ebooku

BYLINY PRO
TĚHOTENSTVÍ, POROD A ŠESTINEDĚLÍ

Vydejte se na cestu k přírodní léčbě v tomto požehnaném období

 • ANO
  Objednávám 76 stránkový ebook formátu A4 na téma Byliny pro těhotenství, porod a šestinedělí.
 • ANO
  Vím, že dostanu 2 samostatné e-knihy v rozsahu 59 stran formátu A4 v hodnotě 510 Kč ZDARMA a to 15. den od úhrady.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že nákupem knihy dostanu odkaz na členství v uzavřené skupině na Facebooku.
 • ANO
  Vím, že koupí e-knihy získávám automaticky nárok na zasílání dalších aktualizovaných verzí placeného ebooku ZDARMA.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU ZDE:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

V e-knize vám nabízím své znalosti a poznatky z praxe bylinkové duly

Co říkají čtenářky?

Dobré zpracování, systematické řazení kapitol je pro mne jako ženu "v očekávání" velmi přínosné. Nyní na začátku těhotenství si mohu rychle vyhledat, co potřebuji a vím, kde hledat za pár měsíců. Knížka je vhodná pro laiky i pro ženy, které by rády pomáhaly při různých obtížích v těhotenství, u porodu ci po něm, dalším ženám, tedy např. pro duly. Moc se mi líbí přesný popis přípravy a tipy na jednoduchou přípravu. Po přečtení této knihy si odnáším větší sebevědomí v tom, že s bylinkami dokážu pracovat i já. Jak píše Jana, pracovat s bylinkami a užívat je může každý, mělo by to však být s úctou a pokorou v mysli.
Pavla Hyžíkováwww.dulaostrava.cz
Konecne se nekdo rozhodl sepsat prehledny, ale zaroven obsahly navod o bylinach a jejich uzivani v jednom z nejcitlivejsich obdobi zivota zeny a ditete. Jako dula a lektorka hypnoporodu svym klientkam take doporucuji byliny a odkazuji je prave na Janu, protoze vim, ze je klinicka herbalistka a specializuje se na zenske zdravi a duveruji ji. A ted diky ebooku muze mit kazda zena, at uz tehotna, kojici nebo ktera pracuje se zenami - dula, porodni asistenka, jeji moudre rady stale u sebe.
Nikol Zachariáswww.nikolzacharias.cz