Proč znát svou MONEY DNA a vo co go?

Co je MONEY DNA a jak Ti pomůže jeho znalost vydělávat peníze a žít na pohodu?

Jsi introvert? A chápeš, jak to ovlivňuje Tvůj život? Ok, tak MONEY DNA je soubor archetypů – typologie chování, která je nám vlastní a jak název napovídá, jde o peníze.

Tedy objevení našeho MONEY DNA nám říká, jak my konkrétně přitahujeme peníze, jak je umíme vydělávat, jakými svými vlastnostmi, ale taky jak je umíme odpuzovat, jak s nimi hospodaříme a co potřebujeme pořešit, aby to bylo víc na pohodu.

  • Někdo z nás je víc do větru, nic neřeší, důvěřuje, vždycky se mu peníze nějak objeví, ale často taky řeší, že je na nule … a jo, i když ví, že si ty peníze vydělá zase znovu, ne vždycky je ten pohled na účet zející prázdnotou vždycky orgasmicky, že?
  • Někdo z nás je zase prostě přirozený bankéř, umí to s penězi, perfetně šetří, investuje, dělá si rozpočty, ale aby si koupil něco „co nepotřebuje“ to chraň Bůh! Panika z utrácení a z toho, že nebude dost na účtu, je přítomná, ať vydělá 10 000,- nebo mega. A tohle taky nezní úplně zenově, co?
  • Někdo je prostě luxury goddess, nenarodila se pro nic menšího než pro luxus, ráda utrací, protože „si to zaslouží“, ale přehled o penězích a jejich řešení? Fuj, to ne! A tak často žije v extrémech – luxusní zážitky vs chleba a voda do výplaty a dluhy.
  • Někdo je přirozený pečovatel a na tom stojí celá jeho práce/business, lidé jsou pro něj na prvním místě, peníze má rád, ale prostě nejsou tak důležité, jako lidé. Někdy vlastně peníze považuje za zdroj všeho zla a má pocit, že chtít peníze je špatně. Nejde mi o prachy, jde mi o šíření dobra, často říkají. Jenže pak pečujou za hranice svých možností a nedočkají se ani adekvátního ohodnocení.

Žádný archetyp není lepší nebo horší na vydělávání peněz!

Všechny jsou přirozeným kanálem bohatství, protože všichni jsme!

Archetypy nám pomáhají rozluštit naše unikátní kódy bohatství. Pochopit, kdo opravdu jsme.

Proč nám to v životě a businessu tak dře a proč nám naopak něco jde fakt snadno a hlavně JAK TOHO VYUŽÍT, aby to bylo co nejvíc na pohodu a v bohatství POŘÁD.

MONEY DNA je unikátní typologie v tom, že má formát programu – videa, meditace, pracovní listy, domácí úkoly. Nedostaneš tedy vypracované povídání, ale budeš se sama se sebou poznávat krok za krokem.

Je hodně praktická, takže se dozvíš, jak konkrétně máš se svými záseky v oblasti peněz pracovat. Jak lépe hospodařit, jak se naučit dělat si radost, jak pracovat s dluhy,

Ale taky jaký si zvolit business model a to tak, že dostaneš na VÝBĚR z několika možností, které si rozebereme přesně ve vztahu ke tvému money DNA a ta sama si svůj model vybereš. Protože fakt nepotřebuješ, aby Ti někdo říkal, co máš dělat, ty sama to zjistíš a budeš si jistá.

Dobrá polovina mého programu je zaměřena na podnikání, protože business je moje téma, nicméně znalost MONEY DNA je potřebná pro každého a to i když jsi zaměstnaná.

Pokud chceš začít podnikat, je to ideální start, který by mi osobně ušetřil 10 let plácání se v tom, jak to dělat efektivně a na pohodu a taky statisíce v investicích za podnikatelské a seberozvojové kurzy.

Protože moje mentorka má jinou MONEY DNA než já,
a proto mi její postupy nikdy fungovat nebudou.

Money DNA je prostě ztělesněním odpovědi na rčeni „Hledej odpovědi v sobě“, na které je většina lidí alergická a fakt se nedivím 🙂 Protože Ti nikdo neřekne jak a podle čeho.

Tak tady to je.

A protože je to tak úžasná věc, rozhodla jsem se LUXUSNÍ JINJANGOVOU cenu zatím nechat. Jak dlouho, netuším.

Tak na nic nečekej a JDI DO TOHO HNED!

Hodnota živáků je několikanásobně větší, než hodnota celého programu, ale já vás chci naboostovat a chci, aby bohatství konečně proudilo k více ženám, které jsou na to připravené.

Jsi jedna z nich?

Tak naskoč

Sacred Money Archetypes
Komentáře