Poznej svou MONEY DNA

MONEY ARCHETYPY ovlivňují úplně všechno ve Tvém businessu.

Marketing, ceny, služby, produkty, výdělky …

Když chceš vystoupit z křeččího kolečka, je třeba pochopit, kdo skutečně jsi a taky to opravdu ctít. Přestat si hrát na někoho jiného, přestat se cpát do škatulek, přestat si lámat hlavu s tím, proč jí to funguje a Tobě ne.

TY NEJSI ONA A ONA NENÍ LEPŠÍ! 

Udělej si kvíz zdarma a zjisti, jaký je Tvůj blueprint bohatství

Myslela jsem si, že klíč k úspěchu je učit se od těch nejlepších. A ono to do nějaké úrovně je pravda, jenže zapomínáme na to, že každý z nás je prostě JEDINEČNÝ.

Když něco funguje mojí mentorce, jede v tom roky a má miliardový business, neznámená to, že její strategie, jakkoliv vypilovaná k dokonalosti, bude fungovat mi. Ona má totiž absolutně jinou MONEY DNA – má jiné silné i slabé stránky, jiné limity, jiné klienty.

Tak jako je tvoje DNA kombinací informací, které jsi odbržela v jedinečném mixu od svých předků, tak vlastníš i svou unikátní MONEY DNA, která vyjadřuje to, jak přistupuješ k penězům. Je to vlastně taková money personality – peněžní osobnost.

Každý z nás má v sobě nějakou část jednoho z osmi archetypů v jedinečném mixu a proto, abychom poznali, jak přitahujeme a nebo taky odpuzujeme peníze, je třeba vědět, kdo vlastně jsem.

Jsi Shromažďovač, Alchymista, Celebrita, Propojovatel, Maverick, Pečovatel, Romantik nebo Vládce?

Zjisti to v mém kvízu, abys mohla podnikat v pohodě a vydělávat krásné peníze.

Protože způsob, jakým vyděláváš peníze o Tobě řekne víc než tisíc slov. Téma peněz mě fascinuje, protože věřím, že peníze jsou prostě a jenom zesilovačem naší energie, našeho záměru, vlastně nás samotných.

Když se jich bojíme, nemáme s nimi vyřešený vztah, bojíme se sami sebe.

Když k nám přichází ze všech možných zdrojů, ale neumíme si je vydělat sami, taky to o nás něco říká.

Když pochopíš, co je Tvoje přirozenost, tvoje silná a slabá stránka, můžeš rozjet svůj business do takových levelů, o kterých se Ti ani nesnilo.

Můžeš se vykašlat na obecné poučky, na to, jak by se to mělo dělat, protože konečně pochopíš, co to znamená, dělat si věci po svém a současně z toho mít maximální zisk.

Přestaň už dřít a začni podnikat na pohodu díky Tvé Money DNA.

Víc peněz, zábavy, naplnění. Všechno je možné, když pochopíš, jak funguje tvoje jedinečnost.

Krásné na těchto archetypech je to, že Ti je nikdo nemusí „načítat“, nejsi závislá na nikom jiném – všechno vyhází z Tebe, protože svou DNA poznáš, díky odpovědím na jednoduché otázky.

O co jde?

Archetypy jsou univerzální klíče, peněžní archetypy jsou klíče k pochopení toho, jak fungujeme v oblasti financí, hojnosti, ale taky života jako takového. Jak myslíme, cítíme, jednáme, když jde o peníze.

Když poznáš své archetypy, ovlivní to všechny oblasti Tvého života, protože tohle fakt není „jen“ o penězích. Způsob jakým peníze vyděláváme, je způsob, jakým žijeme.

Pochopíš, jak:

 • Překonat překážky, na které pořád narážíš
 • Prorazit skleněný strop výdělku
 • Vybudovat boží tým, který doplňuje Tvé nedostatky
 • Dovolit si konečně vydělávat luxusní peníze
 • Vybudovat business, který vychází z Tebe, ne z modelu Tvého mentora

Jaké jsou archetypy?

 • Shromažďovač – Vnitřní Bankéř

Jsi prostě skvělá v šetření, investování a vůbec shromaždování a rozmnožování peněz. Finanční stabilita může být Tvé druhé jméno.

 • Alchymista – Vnitřní Idealista

Vytváříš skvělé věci způsoby, které by ostatní nenapadly a stejně tak i vyděláváš peníze.

 • Celebrita – Vnitřní Super Star

Není třeba říct nic víc, jsi prostě hvězda, takhle ses narodila. Miluješ utrácení a zvláště takového, které zvýší Tvůj společenský status.

 • Propojovatel – Vnitřní tvůrce vztahů

Pro Tebe jsou maximálně důležitá přátelství. Jako propojovatel moc dobré víš, že dobré vztahy pro Tebe můžou být také příležitostí k vydělání peněz.

 • Maverick – VnItřní Rebel

Ty prostě nejdeš s davem. Tečka. Jo peníze, ty u Tebe možná dlouho nevydrží, ale ty prostě víš, jak je vydělat, i kdyby to mělo být riskantní. Riskování Tě vlastně baví.

 • Pečovatel – vnitřní sponzor

Potřebuješ o ostatní pečovat a tak někdy dáváš sama sebe na poslední místo. Když tohle zmákneš, jsi stvořena pro boží business.

 • Romantik – vnitřní Hedonista

Nenarodila ses pro nic menšího než luxus, první třída, pohodlíčko, užívat si život. Yes! Takhle to má být.

 • Vládce – Vnitřní budovatel království

Miluješ posilování lidí, ukazování jim, že všechno je možné, obohacuješ jejich život. Chceš tvořit trvalý odkaz a inovovat

POZNEJ SVŮJ UNIKÁTNÍ MIX ARCHETYPŮ A OVLÁDNI SVOU SCHOPNOST PŘITAHOVAT PENÍZE.

Naskoč do mého life changing kurzu, kde se dozvíš vše o tvých archetypech, jak je využít v businessu, marketingu, jak přitahovat klienty i o tom, jak ovlivňují tvůj život mimo vydělávání peněz.

Komentáře