Zruš své finanční limity SAMA A SNADNO!

Máme tady milion metod, jak pracovat na svém mindsetu, limitujících přesvědčeních, ale jak se v tom vyznat? Která metoda je nejlepší, která Ti bude fungovat na Tvůj konkrétní problém?

Já osobně věřím, že JEDNODUCHÁ ŘEŠENÍ EXISTUJÍ a proto jsou mi fakt sympatické metody, které jsou přesně takové:

  • rychlé
  • efektivní
  • bez zbytečného šťourání
  • a ideálně s nimi můžeš pracovat sama

A přesně tohle pro mě splňuje metoda EFT – Emotional Freedom Technique. Vědecky poměrně dobře zdokumentovanou metodu, která pracuje na principu uvolnění energetických bloků na těle s pomocí ťukání prsty na akupresurní body. Hele nemusíš to moc chápat, důležité je, že to funguje 😉

Tahle metoda mi zachránila business i pohodu, je absolutně easy, rychlá a nejlepší je, že jí můžeš používat sama – nepotřebuješ s každým „uprdnutím“ chodit na terapii za pár tisíc. Budeš si moc pomoct sama!

Možná už jsi o tom slyšela, možná jsi to zkoušela, ale moc Tě to nenadchlo. Chááápu, měla jsem to úplně stejně. Přišlo mi to jako dost nuda, čeští lektoři mě fakt nepřesvědčili a i když jsem se tuhle techniku učila v rámci profesního výcviku před pár lety, nikdy jsem jí vlastně nezačala aktivně používat. Prostě tam nebyl „klik“.

Do doby, než jsem narazila na svého učitele a průvodce Brada Yeatse. Brand je prostě B.O.R.E.C.
Tomuhle tématu se věnuje skoro 20 let a nějakých 15 let vede veeeelmi aktivně svůj YouTube kanál s nějakým ČTVRT MILIONEM ODBĚRATELŮ. Jeho videa jsou easy digestible, funny and deep.

Provede Tě procesem „ťukání“, i když tomu nerozumíš. Stačí jen dělat to, co on a jako bonus je jeho úžasná přijímající energie taťky :), se kterým se cítíš fakt skvěle a schopnost uhodit hřebíček na hlavičku.

Je to v angličtině, takže pro English speakers only, ale fakt to stojí za to (a třeba je čas se začít učit 😉

K Bradovi chodí třeba Dr. Joe Vitae nebo Jack Canfield známí z filmu Tajemství, takže to není žádný nováček.

Kam se „ťuká“?

zdroj: tapwithbrad.com

ZMĚŇ SVOU FINANČNÍ REALITU!

Víš, že jsem na peníze – v tom pozitivním slova smyslu 🙂 Miluju tohle téma a miluju podporovat ženy na cestě k finanční suverenitě a uzdravení shit vztahu s penězi i sama sebou.

Většina žen má kolem peněz v hlavě takové sračky, že to pěkné není a projeví se to dřív nebo později:

  • vyděláš peníze a „náhodou“ se Ti pokazí pračka přesně v hodnotě vydělaných peněz.
  • nejsi schopna mít víc než na náklady
  • vyděláš peníze, luxusní peníze … a za chvíli zmizí, ani nevíš kam.
  • makáš jak magor, chodíš na každý webinář zdarma, kurzů sis koupila už 10 a furt nic
  • lidi Ti neplatí, říkají, že máš super služby, ale nemají na to …

A podobný bullshit stále dokola. Ale věř mi, že to jde změnit!

MŮJ OSOBNÍ TIP a ZKUŠENOSTI:

Miluju jeho kurz Tap Into Money, který je easy, ale teda veeelmi deep! Má 7 lekcí, dá se to projet klidně za týden, ale z vlastní zkušenosti – tohle je fakt pro drsňáky, protože je to SÍLA!

zdroj: tapwithbrad.com

Jedu ho opakovaně už po několikáté, vždycky, když narazím na skleněný strop, pochybuju o sobě, o smyslu vydělávání peněz, přepadnou mě obavy nebo úzkosti … jo i já tohle řeším a přesně proto miluju tenhle program, který jde do hloubky bez zbytečných triggerů a po něm se cítím vždycky tak o 100 kg lehčí 🙂

A hlavně PROSTĚ FUNGUJE, protože to je vždycky prakticky hned vidět ve 3D realitě – na mém účtu 🙂 který pak „z ničeho nic“ kvete, ale taky mi začne chodit inspirace, mám chuť jít do akce.

Doporučuju ho všem svým blízkým i klientkám a všichni mají stejná breakthrough jako já.

Obsahuje 7 cca 25 minut dlouhých EFT „workoutů“, krátký „workout“ na každý den, spešl deník, hodně deep pracovních listů, money management plan, přístup do podpůrné skupiny na FB a hlavně k němu máš celoživotní přístup a pokud stihneš bonusy, máš tam taky třeba super vizualizaci a afirmace.

Pokud se děsíš, že tohle bude další high-ticket kurz, tak tě „zklamu“ 🙂 protože stojí jen 67 USD což je necelých 1500 Kč. WOOOW!

Můžu říct, že tak, jak mě posunul tenhle program, mě neposunuly ani kurzy self-terapií za desítky tisíc (a že jich mám). Takže budu Bradovi navždycky vděčná za to, že něco tak úžasného vytvořil a hlavně pro lidi, kteří ty peníze fakt řeší – tedy na nějaké high-end kurzy teď prostě nemají.

Jinak jo, dá se krásně posouvat i s tou zásobárnou videí na YTB, ale za mě? Mám projetou velkou část jeho free videí, ale ty v programu se s tím absolutně nedají srovnat. Jdou fakt hodně hluboko a výsledky jdou fakt hodně vidět 😉

Shrnutí na konec

Ve své praxi jsem používala na sobě i klientech spoustu technik, které pracují s úlevou od stresu, fyzickými i emočními potížemi a energetickými limity, ale žádná v mém životě nezůstala do teď tak jako EFT podle Brada.

K terapeutovi, nebo sama?

Vím, že dneska je trend říkat, že jsme sami sobě klíčem a terapeuty, kouče, mentory, průvodce atd. nepotřebujeme, ale já to tak teda fakt nevnímám. Určitě je super, mít kam zajít, když cítím potřebu. Nebýt na to sama.

Hodně lidí ale na terapeuty přehazuje zodpovědnost za řešení svých problémů – čekají, že nebudou muset dělat nic, prostě si jednou za měsíc skočí „na čištění“ a bude hotovo. Ale takhle to teda nefunguje 😉

Na druhou stranu, já taky nechodím k doktorovi s každým uprdnutím, ale mám doma lékarničku a nástroje, jak si pomoct sama. Když vím, že na to sama nestačím, prostě se bez výčitek zvednu a jdu k doktorovi. Máš to taky tak? Tak to si budeme rozumět 😉

JE TŘEBA NAJÍT ZDRAVOU ROVNOVÁHU

A proto je pro mě Bradův kurz Tap Into Money rozhodně součástí mé KPZ 🙂

Co ty a EFT? Dej mi určitě vědět a pokud jsi do kurzu naskočila, budu ráda, když budeš sdílet své dojmy.

Komentáře