O mně

About Me

Jsem Jana
VIP Dula z Rožnova a lektorka mindfulness

Jsem máma 3 dětí, žiju na horách a miluju klid.

Provázím rodiny v těhotenství a u porodu a ostatní na cestě k sobě s pomocí mindfulness a principů pomalého života, ke kterým patří také minimalismus a nebo home steading (zahradničení, vaření a uchovávání potravin).

Tady bych měla napsat, jak to mám teď vyřešené, „ALE VŽDY TO TAKHLE NEBYLO“, kde bych rozvinula svůj dramatický příběh o domácím násilí, depresích, traumatickém porodu i PTSD a následném vyhoření, změně oboru, vydělání pár milionů za měsíc a zhroucení, ze kterého se vzpamatovávám víc než rok.

Prodala bych vám, jak už to mám vyřešené a podělím se o to s vámi po tom, co mi dáte mail, nebo skočíte do kurzu.

Pracovala jsem v marketingu a vím, jak hrát na city, abyste nabyli dojmu, že jsem ta nejlepší volba pro vás, ale já už nechci.

Neustálé nucení toho, co nám chybí a vytváření potřeby nakoupit je něco, co můj citlivý systém přivedlo do pochybování o sobě a konstantního tlaku na výkon, ze kterého jsem pak potřebovala utéct.

Dneska máme miliardu informací na dosah ruky a tyhle informace nás pak dostávají do rozhodovací paralýzy. Všude nám nabízejí jedinou správnou cestu podloženou emotivním příběhem „když může ona, můžu i já“, ale já se toho už účastnit nechci.

Každý jsme totiž jiný a v každé životní fázi nám vyhovuje něco jiného.

Dlouho jsem se bála změnit zaměření a dělat to, co opravdu chci (ne co mi přinese nejvíc peněz nebo slávy) „co by si lidi řekli“.

Jenže lidi nežijí můj život a já nejsem dokonalá. Nemám všechno vyřešené a nedosáhla jsem osvícení. Jsem prostě normální ženská, kterou baví lidská mysl, téma nalezení vnitřní spokojenosti, porodů a rodičovství.

O tom, jakou mám kvalifikaci a jak dlouho a proč dělám to a to, dočtete na příslušných stránkách.

YouTube

Točím pro vás meditace a tipy k zamyšlení a naplněnému životu.

Porody

Tady najdete informace k předporodním kurzům a doprovodům k porodům

Pomalý život

Minimalismus, Meditace a Domov jako místo klidu.

What my students say about the courses

“Justo vestibulum risus imperdiet consectetur consectetur pretium urna nibh augue etiam risus accumsan volutpat urna, eu semper enim, est aliquam laoreet urna fringilla viverra.”

Olivia Holmes

“Ullamcorper enim at amet eget faucibus morbi ornare feugiat posuere blandit donec sit quis lectus eget faucibus scelerisque cras duis.”

Julia Moore

"Semper duis tellus orci nulla nibh elementum purus, pretium facilisi vel eget amet, sit diam lacinia tempus tristique euismod viverra fusce risus euismod amet."

Roberto Lopez

"Vitae erat pretium, interdum et, massa, nunc rutrum at lectus lectus aenean etiam nulla nibh ipsum commodo eu nibh scelerisque pharetra, sem netus risus."

Maria Anna